ABERCROMBIE FITCH First Instinct Woman EDP

Availability: На залиха

ABERCROMBIE FITCH First Instinct Woman EDP ABERCROMBIE FITCH First Instinct Woman EDP 100 ml
ден 2.950,00

First Instinct for Her на Abercrombie & Fitch е амбер, цветен мирис за жени, претставен во 2017 година. Композицијата е предводена од сочни и слатки ноти на орхидеја, придружени со топлината на тутун и килибар. Светлосен ефект доаѓа од грејпфрут и цветот од портокал во комбинација со цитрусно-цветна магнолија.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Passionfruit, Magnolia, Grapefruit
  • Средни: Butterfly Orchid, Orange Blossom
  • Основни: Tonka Bean, Amber

First Instinct for Her на Abercrombie & Fitch е амбер, цветен мирис за жени, претставен во 2017 година. Композицијата е предводена од сочни и слатки ноти на орхидеја, придружени со топлината на тутун и килибар. Светлосен ефект доаѓа од грејпфрут и цветот од портокал во комбинација со цитрусно-цветна магнолија.

Дополнителни информации

Шифра ABEFIH
Земја на потекло Соединети Американски Држави
Марка Abercrombie Fitch
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.