ACQUA DI PARMA Colonia Ebano EDC

Availability: На залиха

ACQUA DI PARMA Acqua Di Parma Ebano EDC ACQUA DI PARMA Colonia Ebano EDC 100 ml
ден 4.640,00
ACQUA DI PARMA Acqua Di Parma Ebano EDC ACQUA DI PARMA Colonia Ebano EDC 180 ml
ден 6.020,00

Colonia Ebano Eau de Cologne Concentré е уникатен мирис за мажи создаден од необична мешавина. Свежината на цитрусните ноти типични за Colonia е уникатно комбинирана со дрвенестите, зачинети ноти на абонос.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Petitgrain
  • Средни: Ebony, Elemi resin, Pink pepper
  • Основни: Patchouli, Vetiver, Honey

Colonia Ebano Eau de Cologne Concentré е уникатен мирис за мажи создаден од необична мешавина. Свежината на цитрусните ноти типични за Colonia е уникатно комбинирана со дрвенестите, зачинети ноти на абонос.

Дополнителни информации

Шифра ADPEBANO
Земја на потекло Италија
Марка Acqua di Parma
Тип Колонска вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Зачинести, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.