ACQUA DI PARMA Blu Mediterraneo Bergamotto Di Calabria EDT

Availability: На залиха

ACQUA DI PARMA Blu Mediterraneo Bergamotto Di Calabria EDT ACQUA DI PARMA Blu Mediterraneo Bergamotto Di Calabria EDT 75 ml
ден 4.190,00
ACQUA DI PARMA Blu Mediterraneo Bergamotto Di Calabria EDT ACQUA DI PARMA Blu Mediterraneo Bergamotto Di Calabria EDT 150 ml
ден 5.590,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Lemon
  • Средни: Bergamot, Ginger, Cedar
  • Основни: Benzoin, Musk, Vetiver

Дополнителни информации

Шифра ADPBMBC
Земја на потекло Италија
Марка Acqua di Parma
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.