ACQUA DI PARMA Magnolia Nobile EDP

Availability: На залиха

ACQUA DI PARMA Magnolia Nobile EDP ACQUA DI PARMA Magnolia Nobile EDP 50 ml
ден 5.690,00
ACQUA DI PARMA Magnolia Nobile EDP ACQUA DI PARMA Magnolia Nobile EDP 100 ml
ден 6.740,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Calabrian bergamot, Sicilian lemon, Sicilian citron
  • Средни: Magnolia, Bulgarian rose, Tuberose absolute, Jasmine sambac absolute
  • Основни: Sandalwood, Patchouli, Vetiver, Bourbon vanilla

Дополнителни информации

Шифра ADPMN
Земја на потекло Италија
Марка Acqua di Parma
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.