ACQUA DI PARMA Magnolia Nobile SET EDP 100 ml + 75 ml shower gel + 75 ml body cream

ден 6.740,00

Availability: На залиха

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Calabrian bergamot, Sicilian lemon, Sicilian citron
  • Средни: Magnolia, Bulgarian rose, Tuberose absolute, Jasmine sambac absolute
  • Основни: Sandalwood, Patchouli, Vetiver, Bourbon vanilla

Дополнителни информации

Шифра ADP018
Земја на потекло Италија
Марка Acqua di Parma
Милилитража 100
Тип Сет
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.