ALFAPARF LISSE DESIGN КЕРАТИНСКО МАСЛО 50 ml.

ден 900,00

Availability: На залиха

Маслен еликсир за свилен ефект. Формулата содржи драгоцено амазонско бабасу масло, кое ја прави косата свилена и мека со исклучителен сјај. Идеален во спречување на расцветаните врвови и сушењето на косата. ЗАПАЛИВО!
Начин на употреба: Нанесете неколку капки на влажна коса за заштита на косата и истакнување на нејзиниот сјај или на сува коса за пријатна мекост и сјај.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Маслен еликсир за свилен ефект. Формулата содржи драгоцено амазонско бабасу масло, кое ја прави косата свилена и мека со исклучителен сјај. Идеален во спречување на расцветаните врвови и сушењето на косата. ЗАПАЛИВО! Начин на употреба: Нанесете неколку капки на влажна коса за заштита на косата и истакнување на нејзиниот сјај или на сува коса за пријатна мекост и сјај.

Дополнителни информации

Шифра 030412
Земја на потекло Италија
Марка Alfaparf
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.