ALFAPARF LISSE DESIGN ШАМПОН ЗА ОДРЖУВАЊЕ 250 ml.

ден 470,00

Availability: На залиха

Шампон без парабен, сулфати и соли. Нежно ја чисти косата и помага за одржување на Lisse Design третманот. Формула богата со кератин и бабасу масло за мека и сјајна коса која лесно се расчешлува.
Начин на употреба: На влажна коса, се масира да се направи богата пена па се измива.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Шампон без парабен, сулфати и соли. Нежно ја чисти косата и помага за одржување на Lisse Design третманот. Формула богата со кератин и бабасу масло за мека и сјајна коса која лесно се расчешлува. Начин на употреба: На влажна коса, се масира да се направи богата пена па се измива.

Дополнителни информации

Шифра 030319
Земја на потекло Италија
Марка Alfaparf
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.