ALFAPARF PRECIOUS NATURE БОЕНА КОСА - МАСКА 200 ml.

ден 730,00

Availability: На залиха

Интензивен третман за зајакнување на заштитата кај боената коса. Формула збогатена со екстракти од бадеми и ф’стаци кои даваат антиоксидантски својства, штитат од светлина и ги прават по долготрајни сјајот и интензитетот на бојата. 100% природни состојки (НЕ СОДРЖИ сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички обојувачи, алергени состојки).
Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на косата и се остава да делува 3-5 минути, а потоа се измива.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Интензивен третман за зајакнување на заштитата кај боената коса. Формула збогатена со екстракти од бадеми и ф’стаци кои даваат антиоксидантски својства, штитат од светлина и ги прават по долготрајни сјајот и интензитетот на бојата. 100% природни состојки (НЕ СОДРЖИ сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички обојувачи, алергени состојки). Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на косата и се остава да делува 3-5 минути, а потоа се измива.

Дополнителни информации

Шифра 030471
Земја на потекло Италија
Марка Alfaparf
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.