ALFAPARF PRECIOUS NATURE БОЕНА КОСА - СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА 125 ml.

ден 850,00

Availability: На залиха

Супер лесна заштита за максимална долготрајност на бојата, благодарние на UV филтрите кои го спречуваат нејзиното бледеење и оштетување. Формула збогатена со екстракти од бадеми и ф’стаци кои даваат антиоксидантски својства и штитат од светлина. 100% природни состојки (НЕ СОДРЖИ сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички обојувачи, алергени состојки).
Начин на употреба: Се нанесува рамномерно по целата должина на влажна коса. Исчешлајте ја косата и стилизирајте по желба.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Супер лесна заштита за максимална долготрајност на бојата, благодарние на UV филтрите кои го спречуваат нејзиното бледеење и оштетување. Формула збогатена со екстракти од бадеми и ф’стаци кои даваат антиоксидантски својства и штитат од светлина. 100% природни состојки (НЕ СОДРЖИ сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички обојувачи, алергени состојки). Начин на употреба: Се нанесува рамномерно по целата должина на влажна коса. Исчешлајте ја косата и стилизирајте по желба.

Дополнителни информации

Шифра 030472
Земја на потекло Италија
Марка Alfaparf
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.