ALFAPARF SEMI DI LINO DIAMANTE КОНДИЦИОНЕР ЗА СЈАЈ 200 ml.

ден 520,00

Availability: На залиха

Кондиционер за сјај на нормална коса. Ја расплеткува косата и и дава мекост и сјај.
Начин на употреба: Нанесете на влажна коса по миење со шампон, оставете да делува 1-3 мин и измијте.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Кондиционер за сјај на нормална коса. Ја расплеткува косата и и дава мекост и сјај. Начин на употреба: Нанесете на влажна коса по миење со шампон, оставете да делува 1-3 мин и измијте.

Дополнителни информации

Шифра 030552
Земја на потекло Италија
Марка Alfaparf
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.