ALFAPARF SEMI DI LINO SCALP ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ 250 ml.

ден 399,00

Availability: На залиха

Шампон за скалп со сув или масен првут. Нежно го чисти и го нормализира скалпот, спречува негово повторно појавување.
Употреба: Нанесете на влажна коса и направете пена. Оставете да делува 2-3 минути и добро измијте. По потреба, повторете ја постапката.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Шампон за скалп со сув или масен првут. Нежно го чисти и го нормализира скалпот, спречува негово повторно појавување. Употреба: Нанесете на влажна коса и направете пена. Оставете да делува 2-3 минути и добро измијте. По потреба, повторете ја постапката.

Дополнителни информации

Земја на потекло Италија
Марка Alfaparf
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.