ARIANA GRANDE Ari EDP

Availability: На залиха

ARIANA GRANDE Ari EDP ARIANA GRANDE Ari EDP 100 ml
ден 3.480,00

Поп-пеачката Ariana Grande го претстави својот прв парфем во септември 2015 година, наречен Ari by Ariana Grande. Мирисот е најавен како раскошен и сексипилен, со уникатниот карактер и стил на Ariana. Пораката која ја праќа до своите обожаватели преку лансирањето на овој парфем е да ги прифатат своите недостатоци и да ги прослават своите разлики, да бидат свои и да се сакаат како такви. Единствени!

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Pear, Raspberry, Pink grapefruit
  • Средни: Lily-of-the-valley, Rosebud, Vanilla orchid
  • Основни: Blond woods, Marshmallow, Musk

Поп-пеачката Ariana Grande го претстави својот прв парфем во септември 2015 година, наречен Ari by Ariana Grande. Мирисот е најавен како раскошен и сексипилен, со уникатниот карактер и стил на Ariana. Пораката која ја праќа до своите обожаватели преку лансирањето на овој парфем е да ги прифатат своите недостатоци и да ги прослават своите разлики, да бидат свои и да се сакаат како такви. Единствени!

Дополнителни информации

Шифра AGRARI
Земја на потекло Соединети Американски Држави
Марка Ariana Grande
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.