ARIANA GRANDE Thank U Next EDP

Availability: На залиха

ARIANA GRANDE Thank U Next EDP ARIANA GRANDE Thank U Next EDP 100 ml
ден 3.980,00

Thank U, Next на Ariana Grande е цветно-овошен гурмански мирис за жени, претставен во 2019 година, креација на парфимерот Jerome Epinette. Парфем кој е одраз и инспирација за водење живот по свои правила, без да се плашиш да им пркосиш на предизвиците и да умееш да се спротивставиш и кажеш Благодарам, следниот!

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: White pear, Raspberry
  • Средни: Coconut cream, Pink rose
  • Основни: Sugar, Musk

Thank U, Next на Ariana Grande е цветно-овошен гурмански мирис за жени, претставен во 2019 година, креација на парфимерот Jerome Epinette. Парфем кој е одраз и инспирација за водење живот по свои правила, без да се плашиш да им пркосиш на предизвиците и да умееш да се спротивставиш и кажеш Благодарам, следниот!

Дополнителни информации

Шифра AGRTUN
Земја на потекло Соединети Американски Држави
Марка Ariana Grande
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Гурмански

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.