ARMAF Beau Acute EDP

Availability: На залиха

ARMAF Beau Acute EDP ARMAF Beau Acute EDP 100 ml
ден 2.250,00

Beau Acute на Armaf е цветeн, дрвенест, мошусен мирис за мажи. Освежувачки остар машки мирис, кој е долготраен и добро се поднесува за време на топлите и летни денови. Без разлика дали сте во канцеларија или на плажа добро избалансираниот мирис не ги "заморува" оние околу вас.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Lemon, Orange, Petitgrain, Bergamot
  • Средни: Jasmine, Lavender, Rose, Sage, Rosemary
  • Основни: Cedarwood, Musk, Sandalwood, Vetiver

Beau Acute на Armaf е цветeн, дрвенест, мошусен мирис за мажи. Освежувачки остар машки мирис, кој е долготраен и добро се поднесува за време на топлите и летни денови. Без разлика дали сте во канцеларија или на плажа добро избалансираниот мирис не ги "заморува" оние околу вас.

Дополнителни информации

Шифра ARFBEAACT
Земја на потекло Франција
Марка Armaf
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цитрусни, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.