ARMAF Club de Nuit Intense Man EDT

Availability: На залиха

ARMAF Club de Nuit Intense Man EDT ARMAF Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml
ден 2.890,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

 • Горни: Apple, Bergamot, Blackcurrant, Pineapple, Lemon
 • Средни: Rose, Birch, Jasmine
 • Основни: Musk, Ambergris, Patchouli, Vanilla

Дополнителни информации

Шифра ARFCNIM
Земја на потекло Обединети Арапски Емирати
Марка Armaf
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

4
1рангирање
5 ☆
0
4 ☆
1
3 ☆
0
2 ☆
0
1 ☆
0
Дадете ваше мислење
Најкорисни мислења за производот од купувачи
 • 1 од 1 сметаат дека ова мислење е корисно

  Nadprosecen parfem

  Najdobra replika na Creed Aventus, koj sto cini 350e. Proekcija ima nekoi saat-dva, posle toa ostanuva samo na koza nekoi 4-5 saati

  Од на

  Коментирајте
  Дали ова мислење беше корисно за вас?

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.