ARMAF Club De Nuit Milestone EDP

Availability: На залиха

ARMAF Club De Nuit Milestone EDP ARMAF Club De Nuit Milestone EDP 105 ml
ден 2.980,00

Club De Nuit Milestone е дрвенест, цветен, мошусен мирис за жени. Лансиран од дизајнерската куќа на Armaf, овој долготраен мирис има мешавина од бергамот, грејпфрут, праска, портокал, здравец, јасмин, личи, роза, мошус, пачули, ванила и ветивер.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Red fruits, Marine notes
  • Средни: Violet, Sandalwood, White woods
  • Основни: Vetiver, Musk, Ambroxan

Club De Nuit Milestone е дрвенест, цветен, мошусен мирис за жени. Лансиран од дизајнерската куќа на Armaf, овој долготраен мирис има мешавина од бергамот, грејпфрут, праска, портокал, здравец, јасмин, личи, роза, мошус, пачули, ванила и ветивер.

Дополнителни информации

Шифра ARFCLUBMILE
Земја на потекло Франција
Марка Armaf
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Овошни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.