ARMAF Venetian For Men EDP

Availability: На залиха

ARMAF Venetian For Men EDP ARMAF Venetian For Men EDP 100 ml
ден 2.250,00

Venetian for Men на Armaf е остар и храбар мирис, кој се отвора со лут и цитрусен пресврт, лежерно се развива во пријатно освежителен букет од јасмин, роза, лаванда и крин, завршувајќи со длабока и долготрајна мушусна арома.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Cardamom, Lemon, Orange, Petitgrain
  • Средни: Jasmine, Rose, Lavender, Lily of the valley
  • Основни: Vetiver, Musk, Oakmoss

Venetian for Men на Armaf е остар и храбар мирис, кој се отвора со лут и цитрусен пресврт, лежерно се развива во пријатно освежителен букет од јасмин, роза, лаванда и крин, завршувајќи со длабока и долготрајна мушусна арома.

Дополнителни информации

Шифра ARFVENMAN
Земја на потекло Франција
Марка Armaf
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Овошни, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.