ARMANI Acqua di Gio Absolu EDP

Availability: На залиха

ARMANI Acqua di Gio Absolu EDP ARMANI Acqua di Gio Absolu EDP 75 ml
ден 5.220,00
ARMANI Acqua di Gio Absolu EDP ARMANI Acqua di Gio Absolu EDP 125 ml

Нема на залиха

ден 6.410,00

Acqua di Gio Absolu е нова креација во Acqua di Gio линијата, дело на врвниот парфимер Alberto Morillas. Мирисот е најавен како нова сензуалност на колекцијата која со микс од морски ароми и пачули настапува софистицирано и мажествено. Absolu отвара ново поглавје на Acqua di Gio приказната која го истакнува сојузот помеѓу човекот и природата и ги ослободува неговата внатрешна сила и слобода.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Fruity notes, Marine notes, Woody notes, Guatemala patchouly

Acqua di Gio Absolu е нова креација во Acqua di Gio линијата, дело на врвниот парфимер Alberto Morillas. Мирисот е најавен како нова сензуалност на колекцијата која со микс од морски ароми и пачули настапува софистицирано и мажествено. Absolu отвара ново поглавје на Acqua di Gio приказната која го истакнува сојузот помеѓу човекот и природата и ги ослободува неговата внатрешна сила и слобода.

Дополнителни информации

Шифра ARMADGABSOLU
Земја на потекло Франција
Марка Armani
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.