ARMANI Acqua di Gio Profumo

Availability: Нема на залиха

ARMANI Acqua di Gio Profumo ARMANI Acqua di Gio Profumo 75 ml
ден 5.250,00
ARMANI Acqua di Gio Profumo ARMANI Acqua di Gio Profumo 125 ml
ден 6.560,00

Armani го претставува Acqua di Gio Profumo скоро 20 години по популарниот воден мирис Acqua di Gio. Acqua di Gio Profumo е елегантна, прозрачна и интензивна верзија, а неговиот мирис симболизира спој на морските бранови и црните карпи.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Aquatic notes, Spicy notes
  • Средни: Geranium, Sage, Rosemary
  • Основни: Patchouli, Frankincense

Armani го претставува Acqua di Gio Profumo скоро 20 години по популарниот воден мирис Acqua di Gio. Acqua di Gio Profumo е елегантна, прозрачна и интензивна верзија, а неговиот мирис симболизира спој на морските бранови и црните карпи.

Дополнителни информации

Шифра ARMADGPRO
Земја на потекло Франција
Марка Armani
Тип Парфем
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.