ARMANI In Love With You Freeze EDP

Availability: На залиха

ARMANI In Love With You Freeze EDP ARMANI In Love With You Freeze EDP 50 ml
ден 3.990,00

In Love With You Freeze на Giorgio Armani е свеж, цветен мирис за жени претставен во 2020 година. Мирис кој го прославува животот и остава порака да живееме во сегашноста и да го зграпчиме секој среќен момент за да трае среќата подолго. In Love With You Freeze е парфем кој гали со свежа цреша, нежен божур, примамлив и топол пачули, сензуален и елегантен бел мошус.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Cherry, Pear, Mandarin orange
  • Средни: Jasmine sambac absolute, Peony, Lily of the valley
  • Основни: Guatemala patchouly, Vetiver, White musk
  • In Love With You Freeze на Giorgio Armani е свеж, цветен мирис за жени претставен во 2020 година. Мирис кој го прославува животот и остава порака да живееме во сегашноста и да го зграпчиме секој среќен момент за да трае среќата подолго. In Love With You Freeze е парфем кој гали со свежа цреша, нежен божур, примамлив и топол пачули, сензуален и елегантен бел мошус.

Дополнителни информации

Шифра ARMLOVEFREEZE
Земја на потекло Франција
Марка Armani
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Овошни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.