ARMANI Si Intense EDP

Availability: На залиха

ARMANI Si Intense EDP ARMANI Si Intense EDP 30 ml

Regular Price: ден 3.650,00

Special Price ден 3.200,00

ARMANI Si Intense EDP ARMANI Si Intense EDP 100 ml

Regular Price: ден 7.200,00

Special Price ден 6.500,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Blackcurrant liqueur, Black currant, Mandarin, Bergamot, Freesia
  • Средни: May rose, Neroli absolute, Artemisia, Osmanthus
  • Основни: Ambroxan, Patchouli, Woody notes, Vanilla

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Armani
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.