ARMANI Stronger With You Intensely EDP

Availability: На залиха

ARMANI Stronger With You Intensely EDP ARMANI Stronger With You Intensely EDP 50 ml
ден 4.150,00
ARMANI Stronger With You Intensely EDP ARMANI Stronger With You Intensely EDP 100 ml
ден 5.700,00

Emporio Armani Stronger With You Intensely од Giorgio Armani е нов, ориентално-цветен мирис со fougere акцент, претставен во 2019 година. Мирис кој раскажува приказна за возбуденоста на новата и млада љубов.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Pink pepper, Juniper, Violet leaf
  • Средни: Lavender, Sage, Toffee, Cinnamon
  • Основни: Tonka bean, Suede, Amber

Emporio Armani Stronger With You Intensely од Giorgio Armani е нов, ориентално-цветен мирис со fougere акцент, претставен во 2019 година. Мирис кој раскажува приказна за возбуденоста на новата и млада љубов.

Дополнителни информации

Шифра ARMSTRONGERINT
Земја на потекло Франција
Марка Armani
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Гурмански

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.