BEYONCE Heat Rush EDT

Availability: На залиха

BEYONCE Heat Rush EDT BEYONCE Heat Rush EDT 100 ml
ден 1.680,00

Нејзиниот прв парфем Heat беше голем успех и ги воодушеви нејзините обожаватели. Во февруари 2011 година, само една година по излегувањето на Heat, на пазарот пристигна нов парфем.
Heat Rush е уште едно издание што ќе се создаде во соработка со Coty Beauty. Парфемерот кој работел на новиот мирис е Honorine Blanc. Heat Rush е дизајниран како совршен придружник на Heat, бидејќи Heat е идеален како вечерен парфем, додека Heat Rush е одличен за дневни прошетки или состаноци.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Blood orange, Cherry, Passion fruit sorbet
  • Средни: Hibiscus, Mango blossom, Orchid
  • Основни: Amber, Musk, Teakwood

Нејзиниот прв парфем Heat беше голем успех и ги воодушеви нејзините обожаватели. Во февруари 2011 година, само една година по излегувањето на Heat, на пазарот пристигна нов парфем. Heat Rush е уште едно издание што ќе се создаде во соработка со Coty Beauty. Парфемерот кој работел на новиот мирис е Honorine Blanc. Heat Rush е дизајниран како совршен придружник на Heat, бидејќи Heat е идеален како вечерен парфем, додека Heat Rush е одличен за дневни прошетки или состаноци.

Дополнителни информации

Шифра BEYRUSH
Земја на потекло Шпанија
Марка Beyonce
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.