BURBERRY Brit Rhythm for Her EDT

Availability: На залиха

BURBERRY Brit Rhythm for Her EDT BURBERRY Brit Rhythm for Her EDT 50 ml

Нема на залиха

ден 2.870,00
BURBERRY Brit Rhythm for Her EDT BURBERRY Brit Rhythm for Her EDT 90 ml
ден 2.700,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: English lavender, Pink pepper, Neroli
  • Средни: Iris, Orange blossom, Petalia®, Blackberry leaf
  • Основни: Vetiver, Musk, Woody notes

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Burberry
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.