BVLGARI Aqva pour Homme Marine EDT

Availability: На залиха

BVLGARI Aqva pour Homme Marine EDT BVLGARI Aqva pour Homme Marine EDT 50 ml
ден 3.130,00
BVLGARI Aqva pour Homme Marine EDT BVLGARI Aqva pour Homme Marine EDT 100 ml
ден 3.730,00

Bvlgari Aqua Pour Homme Marine е претставен во 2008 година, а го креираше Jacques Cavallier, креаторот на оригиналниот Aqua Pour Homme мирис.

Инспирација му била природната свежина и сила на океанот.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Grapefruit, Neroli
  • Средни: Neptune grass, Rosemary blossom
  • Основни: Mineral amber, White cedarwood

Дополнителни информации

Шифра BVLMARINE
Земја на потекло Италија
Марка Bvlgari
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.