BVLGARI Goldea EDP

Availability: На залиха

BVLGARI Goldea EDP BVLGARI Goldea EDP 50 ml

Regular Price: ден 3.850,00

Special Price ден 2.250,00

BVLGARI Goldea EDP BVLGARI Goldea EDP 90 ml

Нема на залиха

ден 5.200,00

Ориентална композиција - цветна, со акцент на мошус. Креиран од Alberto Morillas.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Crystal musk, Bergamot absolute, Orange blossom absolute, Raspberry
  • Средни: Golden musk, Ylang-ylang, Jasmine
  • Основни: Musk, Amber, Patchouli, Egyptian papyrus

Ориентална композиција - цветна, со акцент на мошус. Креиран од Alberto Morillas.

Дополнителни информации

Шифра BVLGOL
Земја на потекло Франција
Марка Bvlgari
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.