BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute EDP

Availability: На залиха

BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute EDP BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute EDP 50 ml

Regular Price: ден 3.390,00

Special Price ден 2.350,00

BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute EDP BVLGARI Goldea The Roman Night Absolute EDP 75 ml

Regular Price: ден 4.360,00

Special Price ден 3.350,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Orange blossom, Black plum
  • Средни: Jasmine sambac absolute, Bourbon vanilla
  • Основни: Black musk, Patchouli, Crystallised moss

Дополнителни информации

Шифра BVLGOLROMABS
Земја на потекло Италија
Марка Bvlgari
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.