BVLGARI Man in Black EDP

Availability: На залиха

BVLGARI Man in Black EDP BVLGARI Man in Black EDP 30 ml

Нема на залиха

ден 2.640,00
BVLGARI Man in Black EDP BVLGARI Man in Black EDP 60 ml

Нема на залиха

ден 3.450,00
BVLGARI Man in Black EDP BVLGARI Man in Black EDP 100 ml
ден 4.250,00

Man in Black е харизматичен мирис инспириран од митот за раѓањето на Вулкан, богот на огинот, интерпретиран на начин кој му прилега на модерниот маж. Креиран е во 2014 од Alberto Morillas.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Tobacco, Rum
  • Средни: Tuberose, Orris absolute, Leather
  • Основни: Benzoin, Tonka bean, Gaiac wood

Man in Black е харизматичен мирис инспириран од митот за раѓањето на Вулкан, богот на огинот, интерпретиран на начин кој му прилега на модерниот маж. Креиран е во 2014 од Alberto Morillas.

Дополнителни информации

Шифра BVLMANBLACK
Земја на потекло Италија
Марка Bvlgari
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Зачинести, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.