BVLGARI Omnia Coral EDT

Availability: На залиха

BVLGARI Omnia Coral EDT BVLGARI Omnia Coral EDT 40 ml

Нема на залиха

ден 2.950,00
BVLGARI Omnia Coral EDT BVLGARI Omnia Coral EDT 65 ml
ден 3.540,00

Omnia Coral е претставен во 2012 година како пролетен мирис. Коралната боја најавува весела и нежна композиција сочинета од бергамот, гоџи, хибискус, калинка, мошус и кедар.

Мирисот е креиран од Alberto Morillas.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Goji berry
  • Средни: Hibiscus, Waterlily
  • Основни: Pomegranate, Cedarwood

Дополнителни информации

Шифра BVLOMNCOR
Земја на потекло Италија
Марка Bvlgari
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.