BVLGARI Omnia Golden Citrine EDT

Availability: На залиха

BVLGARI Omnia Golden Citrine EDT BVLGARI Omnia Golden Citrine EDT 65 ml

Regular Price: ден 4.050,00

Special Price ден 3.030,00

Omnia Golden Citrine е нов, ориентално-цветен мирис за жени. Претставен е во 2020, креиран од Alberto Morillas. Горните ноти се бела праска и сицилијанска мандарина, средните Ylang-Ylang и јасмин, а основните бензоин и кедар.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Sicilian mandarin orange, White peach
  • Средни: Ylang-ylang, Jasmine
  • Основни: Benzoin, Cedarwood

Omnia Golden Citrine е нов, ориентално-цветен мирис за жени. Претставен е во 2020, креиран од Alberto Morillas. Горните ноти се бела праска и сицилијанска мандарина, средните Ylang-Ylang и јасмин, а основните бензоин и кедар.

Дополнителни информации

Шифра BVLOMNGOLD
Земја на потекло Италија
Марка Bvlgari
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.