CACHAREL Amor Amor EDT

Availability: На залиха

CACHAREL Amor Amor EDT CACHAREL Amor Amor EDT 100 ml
ден 3.420,00

Amor Amor од Cacharel е цветно-овошен мирис за жени, особено за млади жени кои трагаат по авантури. Креиран е од парфимерите Laurent Bruyere и Dominique Ropion во 2003 година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Grapefruit, Cassia, Mandarin, Orange, Black currant
  • Средни: Apricot, Jasmine, Lily, Lily-of-the-valley, Rose
  • Основни: Amber, Musk, Tonka bean, Vanilla, Cedar

Amor Amor од Cacharel е цветно-овошен мирис за жени, особено за млади жени кои трагаат по авантури. Креиран е од парфимерите Laurent Bruyere и Dominique Ropion во 2003 година.

Дополнителни информации

Шифра CACAMOR
Земја на потекло Франција
Марка Cacharel
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.