CACHAREL Noa EDT

Availability: На залиха

CACHAREL Noa EDT CACHAREL Noa EDT 50 ml
ден 2.900,00
CACHAREL Noa EDT CACHAREL Noa EDT 100 ml
ден 3.400,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Freesia, Green notes, Musk, Peony, Peach, Plum
  • Средни: Grass, Jasmine, Lily, Lily-of-the-valley, Rose, Ylang-ylang
  • Основни: Coffee, Coriander, Sandalwood, Tonka bean, Vanilla, Frankincense, Cedar

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Cacharel
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Пудрести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.