CALVIN KLEIN CK Be EDT

Availability: Нема на залиха

CALVIN KLEIN CK Be EDT CALVIN KLEIN CK Be EDT 200 ml
ден 2.500,00

Свеж дрвенест унисекс мирис со ноти на бергамот, мандарина, лаванда, пеперминт и зелени ноти. Направен е во 1996 година и погоден е за секојдневна употреба.


Производот е фабрички спакуван без целофан.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Mandarin, Mint, Juniper berry
  • Средни: Spices, White peach
  • Основни: Opoponax, Sandalwood, Tonka bean

Дополнителни информации

Шифра CAKBE
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.