CALVIN KLEIN CK One EDT

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN CK One EDT CALVIN KLEIN CK One EDT 50 ml

Нема на залиха

ден 1.400,00
CALVIN KLEIN CK One EDT CALVIN KLEIN CK One EDT 100 ml
ден 2.320,00
CALVIN KLEIN CK One EDT CALVIN KLEIN CK One EDT 200 ml
ден 2.680,00

Цитрусен и ароматски мирис за мажи и жени, претставен во 1994 година, креиран од Alberto Morillas и Harry Fremont. Горните ноти се ананас, зелени ноти, мандарина, папаја, бергамот, кардамон и лимон. Во средината се цветните ноти, во основа дрвенестите ноти.

Производот е фабрички спакуван без целофан.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Freesia, Cardamom
  • Средни: Green tea, Rose, Violet
  • Основни: Amber, Oakmoss, Musk

Дополнителни информации

Шифра CAKONE
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.