CALVIN KLEIN Eternity Air for Women EDP

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN Eternity Air for Women EDP CALVIN KLEIN Eternity Air for Women EDP 100 ml
ден 2.800,00

Eternity Air for Women е цветно овошен мирис за жени, претставен во 2018 година. Креација на свеж потпис на вечноста, со структура на контрасти, необична мешавина на природни воздушни и енергични сензации, поттикнувајќи возбудлива свежина со озонски ноти, грејпфрут, црна рибизла, божур, круша, мошус и кедар.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Grapefruit, Blackcurrant absolute, Ozonic notes
  • Средни: Peony, Lily of the valley, Pear
  • Основни: Cedarwood, Ambergris, Musk

Eternity Air for Women е цветно овошен мирис за жени, претставен во 2018 година. Креација на свеж потпис на вечноста, со структура на контрасти, необична мешавина на природни воздушни и енергични сензации, поттикнувајќи возбудлива свежина со озонски ноти, грејпфрут, црна рибизла, божур, круша, мошус и кедар.

Дополнителни информации

Шифра CAKETERAIR
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.