CALVIN KLEIN Eternity for Men EDT

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN Eternity for Men EDT CALVIN KLEIN Eternity for Men EDT 50 ml
ден 2.290,00
CALVIN KLEIN Eternity for Men EDT CALVIN KLEIN Eternity for Men EDT 100 ml
ден 2.610,00
CALVIN KLEIN Eternity for Men EDT CALVIN KLEIN Eternity for Men EDT 200 ml
ден 3.350,00

Освежителен, зачинест мирис кој отвора со ладни ноти на лаванда, зелени ноти и мандарина. Во средината се свет од портокал, коријандер, смрека и момина солза. Топлиот траг на дрвенестите ноти го ублажува првичниот остар впечаток.

Дизајниран од Carlos Benaim и Pierre Dinand во 1989 година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Lavender, Mandarin
  • Средни: Basil, Jasmine, Sage
  • Основни: Amber, Rose, Sandalwood

Дополнителни информации

Шифра CAKETERMAN
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.