CALVIN KLEIN Euphoria EDP

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN Euphoria EDP CALVIN KLEIN Euphoria EDP 50 ml
ден 2.750,00
CALVIN KLEIN Euphoria EDP CALVIN KLEIN Euphoria EDP 100 ml
ден 3.410,00
CALVIN KLEIN Euphoria EDP CALVIN KLEIN Euphoria EDP 160 ml

Нема на залиха

ден 4.090,00

Euphoria е егзотичен цветно-овошен мирис, лансиран во 2005 година. Мирисот е привлечен и сочен како овошје, таинствен и привлечен како егзотично цвеќе.

Креиран е од Dominique Ropion, Carlos Benaim и Loc Dong.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

 • Горни: Pomegranate, Persimmon, Green notes
 • Средни: Champaca flower, Lotus, Black orchid
 • Основни: Amber, Black violet, Creamy accord, Mahogany wood

Дополнителни информации

Шифра CAKEUPHEDP
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

5
1рангирање
5 ☆
1
4 ☆
0
3 ☆
0
2 ☆
0
1 ☆
0
Дадете ваше мислење
Најкорисни мислења за производот од купувачи
 • 0 од 1 сметаат дека ова мислење е корисно

  CALVIN KLEIN Euphoria EDP

  Odlicen!

  Од на

  Коментирајте
  Дали ова мислење беше корисно за вас?

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.