CALVIN KLEIN In2U EDT

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN In2U EDT CALVIN KLEIN In2U EDT 100 ml
ден 2.190,00
CALVIN KLEIN In2U EDT CALVIN KLEIN In2U EDT 150 ml
ден 2.500,00

Наменет за младата популација, родена во времето на информациите и високата технологија. Женскиот IN2U почнува со цитрусни ноти на црвен грејпфрут, бергамот и листови од црна рибила. Во срцето има сочен кактус и интересна нота на орхидеја. Во основата има килибар, ванила и дрвенести ноти.

Креиран е од Bruno Jovanović, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong и Carlos Benaim, а лансиран во 2007 година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Pink grapefruit, Redcurrant leaf, Sicilian bergamot
  • Средни: Cactus, Orchid
  • Основни: Ambergris, Red cedar, Vanilla

Дополнителни информации

Шифра CAKIN2UHER
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.