CALVIN KLEIN In2U Men EDT

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN In2U Men EDT CALVIN KLEIN In2U Men EDT 100 ml
ден 2.210,00
CALVIN KLEIN In2U Men EDT CALVIN KLEIN In2U Men EDT 150 ml
ден 2.490,00

Calvin Klein го претставува новиот пар парфеми CK IN2U кој е наменет за младата популација родена во ерата на информациите и високата технологија. Со овој нов мирисен пар, CK IN2U for Him и CK IN2U for Her се обидува преку мирисот да ја изрази слободата за која најзаслужна е моќта на новата технологија. Креатори на CK IN2U for Him се Carlos Benaim, Bruno Jovanovic, Loc Dong и Jean Marc Chaillan.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Iced tangelo, Pomelo leaf, Gin fizz
  • Средни: Cocoa, Pimento, Shiso leaf
  • Основни: Musk, Vetiver, White cedar

Calvin Klein го претставува новиот пар парфеми CK IN2U кој е наменет за младата популација родена во ерата на информациите и високата технологија. Со овој нов мирисен пар, CK IN2U for Him и CK IN2U for Her се обидува преку мирисот да ја изрази слободата за која најзаслужна е моќта на новата технологија. Креатори на CK IN2U for Him се Carlos Benaim, Bruno Jovanovic, Loc Dong и Jean Marc Chaillan.

Дополнителни информации

Шифра CAKIN2UHIM
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.