CALVIN KLEIN Man EDT

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN Man EDT CALVIN KLEIN Man EDT 100 ml
ден 2.410,00

Man од Calvin Klein е дрвенест-зачинест мирис за мажи, претставен во 2007 година, а креиран е од Ann Gottlieb. Парфемот се отвара со свеж бран од рузмарин и цитруси.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Mandarin, Rosemary, Violet leaf
  • Средни: Laurel, Mint, Nutmeg, Frankincense
  • Основни: Amberwood, Gaiac wood, Sandalwood, Cypress

Man од Calvin Klein е дрвенест-зачинест мирис за мажи, претставен во 2007 година, а креиран е од Ann Gottlieb. Парфемот се отвара со свеж бран од рузмарин и цитруси.

Дополнителни информации

Шифра CAKMAN
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цитрусни, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.