CALVIN KLEIN Obsession Night for Men EDT

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN Obsession Night for Men EDT CALVIN KLEIN Obsession Night for Men EDT 125 ml
ден 2.490,00

Obsession Night for Men е ориентален, дрвенест мирис за мажи претставен во 2005 година. Современа, посвежа и посексуална варијанта од познатиот парфем Obsession. Примамлив ориентален еликсир мешавина од круша, слатка ванила и пачули слични на темјан со зачинети акценти на кардамон и морско оревче. Идеален е за вечерни излегувања, но погоден е и за дневно носење.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Pear, Cardamom
  • Средни: Leather
  • Основни: Patchouli, Vanilla, Vetiver

Obsession Night for Men е ориентален, дрвенест мирис за мажи претставен во 2005 година. Современа, посвежа и посексуална варијанта од познатиот парфем Obsession. Примамлив ориентален еликсир мешавина од круша, слатка ванила и пачули слични на темјан со зачинети акценти на кардамон и морско оревче. Идеален е за вечерни излегувања, но погоден е и за дневно носење.

Дополнителни информации

Шифра CAKOBSNIGHTMEN
Земја на потекло Франција
Марка Calvin Klein
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.