CAROLINA HERRERA 212 VIP Black Men EDP

Availability: На залиха

CAROLINA HERRERA 212 VIP Black Men EDP CAROLINA HERRERA 212 VIP Black Men EDP 50 ml

Нема на залиха

ден 3.390,00
CAROLINA HERRERA 212 VIP Black Men EDP CAROLINA HERRERA 212 VIP Black Men EDP 100 ml
ден 4.450,00
CAROLINA HERRERA 212 VIP Black Men EDP CAROLINA HERRERA 212 VIP Black Men EDP 200 ml
ден 5.850,00

Carolina Herrera го претставува 212 VIP Black во летото 2017 година како ново машко издание од колекцијата 212 VIP. Ова ново издание се фокусира на мирисна нота од абсент. Интензивен, вечерен мирис со ароматичен fougère карактер. Композициите се креирани од парфимерите Carlos Benaim и Anne Flipo. Лица на рекламната кампања се Cameron Dallas, заедно со Taylor Hill и Hailey Baldwin.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Absinth, Lavender, Musk, Black vanilla

Carolina Herrera го претставува 212 VIP Black во летото 2017 година како ново машко издание од колекцијата 212 VIP. Ова ново издание се фокусира на мирисна нота од абсент. Интензивен, вечерен мирис со ароматичен fougère карактер. Композициите се креирани од парфимерите Carlos Benaim и Anne Flipo. Лица на рекламната кампања се Cameron Dallas, заедно со Taylor Hill и Hailey Baldwin.

Дополнителни информации

Шифра CHRVIPBLACK
Земја на потекло Шпанија
Марка Carolina Herrera
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.