CAROLINA HERRERA 212 VIP Men EDT

Availability: На залиха

CAROLINA HERRERA 212 VIP Men EDT CAROLINA HERRERA 212 VIP Men EDT 50 ml

Нема на залиха

ден 2.950,00
CAROLINA HERRERA 212 VIP Men EDT CAROLINA HERRERA 212 VIP Men EDT 100 ml
ден 4.100,00
CAROLINA HERRERA 212 VIP Men EDT CAROLINA HERRERA 212 VIP Men EDT 200 ml
ден 5.390,00

По женскиот 212 VIP во 2010 година, Carolina Herrera го лансира и машкото издание. Воден од истиот стил со слоганите "Дали си на листа?" и "Ова е приватна забава!". 212 VIP го претставува животниот стил на "висока нога".

Инспирација била њујоршката младина, модерни и креативни луѓе секогаш спремни за забава.

Претставен во 2011 година, креиран од Emilie (Bevierre) Coppermann и Lucas Sieuzac.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Citrus caviar, Frosted mint, Black pepper
  • Средни: Ginger, Vodka, Apple
  • Основни: Amber, Tonka bean, Kingwood, Leather

Дополнителни информации

Шифра CHR212VIPM
Земја на потекло Шпанија
Марка Carolina Herrera
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.