CAROLINA HERRERA CH EDT

Availability: На залиха

CAROLINA HERRERA CH EDT CAROLINA HERRERA CH EDT 30 ml

Нема на залиха

ден 2.700,00
CAROLINA HERRERA CH EDT CAROLINA HERRERA CH EDT 50 ml
ден 4.750,00
CAROLINA HERRERA CH EDT CAROLINA HERRERA CH EDT 100 ml

Нема на залиха

ден 4.350,00

CH е цветен, со свеж почеток и ориентален завршеток. Направен е во 2007година, а позади него стојат Olivier Cresp, Rosendo Mateu и ќерката на основачот, Carolina Adriana Herrera.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Calabrian bergamot, Lemon
  • Средни: Bulgarian rose, Jasmine sambac, Orange blossom, Praliné, Cinnamon
  • Основни: Sandalwood, Cedarwood, Cashmere, Patchouli, Amber notes, Musk

CH е цветен, со свеж почеток и ориентален завршеток. Направен е во 2007година, а позади него стојат Olivier Cresp, Rosendo Mateu и ќерката на основачот, Carolina Adriana Herrera.

Дополнителни информации

Шифра CHRCHW
Земја на потекло Шпанија
Марка Carolina Herrera
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.