CAROLINA HERRERA Good Girl Supreme EDP

Availability: На залиха

CAROLINA HERRERA Good Girl Supreme EDP CAROLINA HERRERA Good Girl Supreme EDP 50 ml
ден 5.740,00

Good Girl Suprême од Carolina Herrera е цветен мирис за жени, претставен во 2020 година. Креација е на парфимерот Louise Turner. Сочните гурмански бобинки делуваат како афродизијак кој одлично се надоврзува со интензивниот египетски јасмин, додека останатите состојки даваат модерен пресврт на конечната формула на композицијата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Wild berries, Egyptian jasmine
  • Средни: Tuberose, Roasted tonka bean
  • Основни: Vetiver

Good Girl Suprême од Carolina Herrera е цветен мирис за жени, претставен во 2020 година. Креација е на парфимерот Louise Turner. Сочните гурмански бобинки делуваат како афродизијак кој одлично се надоврзува со интензивниот египетски јасмин, додека останатите состојки даваат модерен пресврт на конечната формула на композицијата.

Дополнителни информации

Шифра CHRGGS
Земја на потекло Шпанија
Марка Carolina Herrera
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.