CAROLINA HERRERA Herrera for Men EDT

Availability: На залиха

CAROLINA HERRERA Herrera for Men EDT CAROLINA HERRERA Herrera for Men EDT 100 ml
ден 3.890,00

Лансиран од Carolina Herrera во 1991 година, Herrera for Men е остар, машки мирис кој поседува мешавина од свеж цитрус, тутун, мошус и килибар. Остар, ориентален, дрвенест мирис.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Lavender, Neroli, Rosemary, Citrus leaf
  • Средни: Geranium, Clove, Pepper leaf
  • Основни: Amber, Sandalwood, Tobacco

Лансиран од Carolina Herrera во 1991 година, Herrera for Men е остар, машки мирис кој поседува мешавина од свеж цитрус, тутун, мошус и килибар. Остар, ориентален, дрвенест мирис.

Дополнителни информации

Шифра CHRHERMEN
Земја на потекло Шпанија
Марка Carolina Herrera
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Зачинести, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.