CERA DI CUPRA Collagen & Vitamin Serum 30 ml

ден 740,00

Availability: На залиха

Концентриран колагенски серум со витамини. Спречува губење на цврстината и еластичноста на кожата. Повторно ја згуснува и зацврстува, штити и го осветлува тенот, ја зајакнува структурата на кожата со стимулирање на процес на нејзина обнова. Содржи морски колаген, мултивитамински комплекс, екстракт од ферментиран мед кој ги зголемува хранливите и заштитните својства на овој серум.


Начин на употреба: нанесете на чиста кожа секое утро и вечер со масажа додека целосно не се апсорбира. Може да се користи самостално на специфични делови на кожата или додадете неколку капки во Cera di Cupra хијалуронската крема. Може да се користи и како основа за шминка.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Концентриран колагенски серум со витамини. Спречува губење на цврстината и еластичноста на кожата. Повторно ја згуснува и зацврстува, штити и го осветлува тенот, ја зајакнува структурата на кожата со стимулирање на процес на нејзина обнова. Содржи морски колаген, мултивитамински комплекс, екстракт од ферментиран мед кој ги зголемува хранливите и заштитните својства на овој серум.

Начин на употреба: нанесете на чиста кожа секое утро и вечер со масажа додека целосно не се апсорбира. Може да се користи самостално на специфични делови на кожата или додадете неколку капки во Cera di Cupra хијалуронската крема. Може да се користи и како основа за шминка.

Дополнителни информации

Шифра 120054
Земја на потекло Италија
Марка Cera di Cupra
Милилитража No
Тип No
Сезона No
Мирисна група No

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.