CERA DI CUPRA ТОНИК ЗА ЛИЦЕ 200 ml.

ден 185,00

Availability: На залиха

Благодарение на екстрактите од боровинки, витамините А и Е,овој тоник ја ревитализира и чисти кожата на лицето и деколтето. Зрелата кожа останува: мека,мазна и сјајна.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Благодарение на екстрактите од боровинки, витамините А и Е,овој тоник ја ревитализира и чисти кожата на лицето и деколтето. Зрелата кожа останува: мека,мазна и сјајна.

Дополнителни информации

Земја на потекло Италија
Марка Cera di Cupra
Милилитража No
Тип No
Сезона No
Мирисна група No

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.