CHANEL Bleu de Chanel EDT

Availability: Нема на залиха

CHANEL Bleu de Chanel EDT CHANEL Bleu de Chanel EDT (3X20 ml) 60 ml
ден 5.600,00
CHANEL Bleu de Chanel EDT CHANEL Bleu de Chanel EDT 50 ml
ден 5.200,00
CHANEL Bleu de Chanel EDT CHANEL Bleu de Chanel EDT 100 ml
ден 5.900,00

Bleu de Chanel е интензивен, моќен, сензуален и префинет мирис чија провокативна мешавина на состојки ги ослободува сетилата на одлучниот маж. Презентиран е во 2010 година, а позади мирисот стои Jacques Polge.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Pink pepper, Vetiver, Citric notes
  • Средни: Grapefruit, Labdanum, Cedar
  • Основни: Ginger, Sandalwood, Frankincense

Bleu de Chanel е интензивен, моќен, сензуален и префинет мирис чија провокативна мешавина на состојки ги ослободува сетилата на одлучниот маж. Презентиран е во 2010 година, а позади мирисот стои Jacques Polge.

Дополнителни информации

Шифра CHABLEU
Земја на потекло Франција
Марка Chanel
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.