COACH Floral EDP

Availability: На залиха

COACH Floral EDP COACH Floral EDP 50 ml
ден 2.750,00
COACH Floral EDP COACH Floral EDP 90 ml
ден 3.560,00

Coach Floral е инспириран од познатиот Coach дизајн со рози. Составот се отвора со ноти од цитрус во комбинација со розов бибер и ананас. Срцето вклучува рози, гарденија и цвеќиња од јасмин базирани на пачули, кремасто дрво и мошус.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Citrus notes, Pink pepper, Pineapple sorbet
  • Средни: Rose tea, Jasmine sambac, Gardenia
  • Основни: Woods, Patchouli, Musk

Coach Floral е инспириран од познатиот Coach дизајн со рози. Составот се отвора со ноти од цитрус во комбинација со розов бибер и ананас. Срцето вклучува рози, гарденија и цвеќиња од јасмин базирани на пачули, кремасто дрво и мошус.

Дополнителни информации

Шифра COAFLORAL
Земја на потекло Франција
Марка Coach
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Овошни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.